FANSHOP

AŤ KAŽDÝ HNED POZNÁ, PRO KTERÝ TÝM BIJE TVOJE ♥

Ženský hokej je sport na okraji zájmu veřejnosti. Zatím. My ale věříme, že může být divácky stejně atraktivní, jako kterýkoliv jiný týmový sport. Chceme změnit vnímání ženského hokeje, přítáhnout fanoušky a dovolit jim být součástí naší hokejové rodiny. Jdeš do toho s námi?! 😉

PUK WHC VALKYRIES BRNO

Napadlo nás cenu puku pořádně vyšponovat a nabízet ho jako sběratelskou relikvii. Pak jsme ale řekli NE. Puk je od toho, aby přinášel hokejovou radost! Proto jsme tenhle nechali opatřit kvalitním trvanlivým potiskem, který vydrží i pořádnou hokejovou řežbu někde na Prýglu.

KOUPIT ZA 150 Kč

MIKINA S KAPUCÍ – PÁNSKÁ

Valkýří mikina pod zimní bundou zahřeje, i když budeš šlapat na náš zápas ve sněhových závějích a teplotách hluboko pod bodem mrazu. Mezi hokoejovými kámoši budeš za frajera, tahle mikča má totiž místo obyčejné šňůrky u krku hokejovou tkaničku!

KOUPIT ZA 1 200 Kč

MIKINA S KAPUCÍ -DÁMSKÁ

Valkýří mikina pod zimní bundou zahřeje, i když budeš šlapat na náš zápas ve sněhových závějích a teplotách hluboko pod bodem mrazu. Mezi hokoejovými kámoši budeš za frajerku, tahle mikča má totiž místo obyčejné šňůrky u krku hokejovou tkaničku!

KOUPIT ZA 1 200 Kč

TRIČKO VALKYRIES – MODRÉ

Je statisticky dokázáno, že modrá barva patří mezi nejoblíbenější barvy vůbec. Dobře, možná jsme si tu statistiku vymysleli, ale nic to nemění na tom, že valkýří tričko je pro všechny fanoušky a fanynky k dostání i v tmavě modré verzi.

KOUPIT ZA 750 Kč

TRIČKO VALKYRIES – ŠEDÉ

V létě je taky důležité, aby všichni věděli, komu fandíš. Navíc takové tričko s krátkým rukávem udělá parádu i v zimě – to když se pohodlně usadíš v restauraci s výhledem a na led a z vyhřátého místečka budeš fandit domácím Valkýrám.

KOUPIT ZA 750 Kč

ZIMNÍ KULICH VALKYRIES

Je všeobecně známo, že při pobytu na zimním stadionu se zvyšuje riziko pocitu zimy, obzvláště v oblasti hlavy. O to, aby ti při fandění na našich zápasech nebyla zima , se postará tenhle stylový valkýří kulich.

KOUPIT ZA 590 Kč

top produkt

ŠÁLA VALKYRIES – OBOUSTRANÁ

Vyslyšeli jsme volání skalních fanoušků, kteří si stěžovali na holý krk a na absenci předmětu, kterým by točili nad hlavami, když Valkýry vstřelí branku. Nově najdete v nabídce i tuhle super Valkýří šálu, která řeší oba zmíněné problémy najednou.

KOUPIT ZA 450 Kč

TOP PRODUKT

KŠILTOVKA – ZAHNUTÝ KŠILT

Valkýří kšiltovka by měla být povinnou výbavou každého fanouška. Jestli se ptáš proč, nejdřív se zeptej sám sebe: Co hodím na led, až soupeřům nasází Liška, Kikina, nebo malá Lenertová tři fíky v jednom špílu? A jestli by ti té stylové čepice třeba bylo na chvilku líto, tak neboj. Po zápase ti ji zase vrátíme 😉

KOUPIT ZA 890 Kč

KŠILTOVKA – ROVNÝ KŠILT

Valkýří kšiltovka by měla být povinnou výbavou každého fanouška. Jestli se ptáš proč, nejdřív se zeptej sám sebe: Co hodím na led, až soupeřům nasází Liška, Kikina, nebo malá Lenertová tři fíky v jednom špílu? A jestli by ti té stylové čepice třeba bylo na chvilku líto, tak neboj. Po zápase ti ji zase vrátíme 😉

KOUPIT ZA 890 Kč

DRES VALKYRIES – SVĚTLÝ

Dresy mají na sobě jemnou kresbu vycházející ze severské mytologie. Na hrudi dominuje logo brněnských valkýr a na záda si můžete nechat natisknout vlastní jméno, přezdívku, nebo třeba jméno oblíbené hráčky z našeho kádru.

KOUPIT ZA 1 800 Kč

DRES VALKYRIES – TMAVÝ

Nový název si žádal nové dresy. Tyhle dresy jsme mazlili do finální podoby snad půl roku a jak to tak v ženských kolektivech bývá, do výsledného návrhu se zapojila opravdu každá hráčka 🙂

KOUPIT ZA 1 800 Kč

ZÁPASOVÝ DRES HC PERIODA

Na začátku to byl vtípek. Nějaký chytrák navrhl, že bychom se mohly jmenovat HC Perioda. Tak jsme na apríla vypustily tenhle vizuál dresu. Pár lidí nám skočilo i na špek (pardon), ale aprílový žertík neutichl a dresy skutečně nakonec spatřily světlo světa.

KOUPIT ZA 1 400 Kč

MINIDRES DO AUTA – TMAVÝ

Nepochybujeme o tom, že přesná replika našeho zápasového dresu bude vašemu plechovému miláčkovi náramně slušet. A navíc nebude pochyb komu fandíte, ani na silnici.

KOUPIT ZA 250 Kč

MINIDRES DO AUTA – SVĚTLÝ

Bitva hokejových fanoušků, ta nezuří jen na stadionu. Souboj se odehrává i na parkovišti před halou, kde musí být na první pohled poznat, kteří fanoušci jsou v převaze.

KOUPIT ZA 250 Kč

Pojď si zahrát s námi

NEJVĚTŠÍ RADOST JE TA SDÍLENÁ


Přidej se k nám